Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/Specjalista ds. Finansowych

Lokalizacja

Warszawa

Data publikacji

2023-04-03

Opis stanowiska

  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym;
  • ewidencja i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży;
  • ewidencja i rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych;
  • księgowanie i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;
  • rozliczanie wyciągów bankowych;
  • uzgodnienia i potwierdzenia sald z kontrahentami;
  • weryfikacja rejestrów VAT;
  • bieżące uzgadnianie i weryfikacja kont księgowych;
  • bieżące prace związanie z kończeniem poszczególnych miesięcy roku obrotowego;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów lub rachunkowości;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • praca w dziale finansowym z branży TSL będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych, w tym z zakresu podatków
    VAT i CIT;
  • samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • szkolenia z zakresu zmian w przepisach, dostęp do portali podatkowych;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy dofinansowany przez pracodawcę;
  • dogodną lokalizację biura;

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@pl.fracht.com lub poprzez aplikację rekrutacyjną na LinkedIn Fracht FWO Polska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Informacja o danych osobowych

W CV dopisz: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)