Fracht FWO Polska Sp. z o.o, specjalizująca się w obsłudze logistycznej przemysłu jest częścią szwajcarskiej Grupy Fracht i działa na polskim rynku od 2006 r., mając swoją siedzibę w Warszawie. Posiada cztery oddziały w: Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie. Jako operator logistyczny dla przemysłu oferuje pełen wachlarz usług, od prostych transportów drogowych, po skomplikowane projekty logistyczne np. związane z dostawami na budowę bloków energetycznych. Działa w oparciu o certyfikat ISO9001:2015 oraz wewnętrzną politykę jakości na bazie certyfikacji SwissStandard.pl, która potwierdza, że biznes Fracht FWO prowadzony jest zgodnie z wartościami:

W realizacji zleceń, Fracht FWO wykorzystuje różne środki i gałęzie transportu – drogowy, lotniczy, morski i kolejowy. Obsługuje ładunki ponadgabarytowe, kontenerowe, całopojazdowe (FTL) i częściowe (LTL), chłodnicze, dostawy just-in-time oraz regularne transporty ekspresowe na terenie UE.

Fracht FWO posiada też certyfikację WSK, co uprawnia firmę do organizacji transportów ładunków wojskowych i towarów o znaczeniu strategicznym.

Do grona klientów Fracht FWO należą przedsiębiorstwa z energetyki, przemysłu ciężkiego, chemicznego, branży automotive oraz FMCG i farmaceutycznej. Korzystając z potencjału sieci partnerów Grupy Fracht, która działa na 6 kontynentach (w Europie, Azji, obu Amerykach, Australii i Oceanii, Afryce) i posiada 110 biur, Fracht FWO Polska realizuje dostawy do wszystkich krajów na świecie.

Szwajcarska Grupa Fracht to najwyższa jakość usług.

Staramy się osiągać jak najwyższe standardy jakości we wszystkich obszarach działalności firmy. Wdrażane we Fracht FWO Polska procesy – systematycznie analizujemy, po czym weryfikujemy z potrzebami rynku. Wykorzystanie wewnętrznych i zewnętrznych sygnałów do zmian pomaga nam w kreowaniu możliwie najlepszego serwisu. Potwierdzeniem jakości naszych usług są certyfikaty:

Frach FWO Polska jest członkiem: