Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Działu

Lokalizacja

Katowice

Data publikacji

2023-03-01

Opis stanowiska

  • Zarządzanie Działem Spedycji Drogowej w Katowicach,
  • Planowanie i skuteczna realizacja budżetu Działu,
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami oraz dostawcami usług,
  • Wsparcie działu w pozyskiwaniu nowych klientów i przewoźników oraz negocjowaniu cen,
  • Skuteczna współpraca z działem rozwoju biznesu,
  • Raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dla klientów oraz okazji rynkowych w celu zapewnienia stałego rozwoju.

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie o profilu spedycyjnym,
  • bardzo dobra znajomość branży TSL oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów,
  • doświadczenie we współpracy z działem handlowym,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją,
  • umiejętność organizacji czasu pracy swojego oraz podległego zespołu,
  • wysoka motywacja, zaangażowanie oraz przedsiębiorczość,
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem),
  • dobra znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy,
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki finansowe,
  • partnerskie relacje z pracodawcą,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w organizacji o międzynarodowych strukturach.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@pl.fracht.com lub poprzez aplikację rekrutacyjną na LinkedIn Fracht FWO Polska.

Informacja o danych osobowych

W CV dopisz: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)