Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor morski

Lokalizacja

Warszawa

Data publikacji

2023-01-04

Obowiązki

  • Planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych w transporcie morskim
  • Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług
  • Pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
  • Współpraca z Działem Handlowym
  • Kontrola dokumentów spedycyjnych
  • Fakturowanie, kontrola płatności i udział w działaniach windykacyjnych
  • Raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • Doświadczenie – min. 3 lata w obsłudze importu i eksportu zarówno FCL & LCL
  • Doświadczenie w obsłudze przesyłek OOG będzie atutem
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego
  • Doskonała znajomość Incoterms oraz dokumentacji w handlu międzynarodowym
  • Znajomość rynku przewozów kontenerowych w Polsce i na świecie
  • Wykształcenie min. średnie
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym skutecznego budowania relacji biznesowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o światowym zasięgu działania
  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@pl.fracht.com

Informacja o danych osobowych

W CV dopisz: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)