Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. spedycji drogowej

Lokalizacja

Katowice, Warszawa, Poznań

Data publikacji

2021-02-16

Obowiązki

  • bieżąca realizacja zleceń spedycyjnych,
  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług,
  • pozyskiwanie nowych podwykonawców,
  • ścisła współpraca z Działem Rozwoju Biznesu,
  • raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • bardzo dobra znajomość rynku TSL, poparta minimum 3 letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku,
  • specjalizacja w obsłudze wybranych kierunków geograficznych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • zdolność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość kolejnego języka będzie atutem),
  • praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem i podwykonawcą,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • partnerskie relacje z pracodawcą,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • motywujący system wynagrodzenia uzależniony od wyników,
  • system benefitów pozafinansowych.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@pl.fracht.com

Informacja o danych osobowych

W CV dopisz: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)