Fracht FWO Polska

Nasze Realizacje

Globalny zasięg, 60 lat doświadczenia

Fracht FWO Polska

Your Swiss freight forwarder since 1955

Globalny zasięg, 60 lat doświadczenia

Transport wielkogabarytowy to jedna z najważniejszych i najbardziej rozwiniętych usług w Grupie Fracht. Oferujemy profesjonalną obsługę zarówno kompleksowych dostaw przemysłowych na budowę elektrowni, farm wiatrowych czy zakładów produkcyjnych, jak również organizację pojedynczych transportów ładunków ciężkich i przestrzennych, takich jak elementy wiatraków, konstrukcji stalowych, transformatorów czy innych maszyn. 

Fracht FWO Polska od wielu lat realizuje nawet najbardziej wymagające zlecenia, co pozwoliło nam osiągnąć obecną znaczącą pozycję wśród firm oferujących tego rodzaju usługi na rynku polskim. Dodatkowym atutem naszej grupy jest współpraca z najlepszymi i najbardziej rozpoznawalnymi markami z branży energetycznej, maszynowej czy przemysłu stalowego.

Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania. Dbamy o jak najlepsze zabezpieczenie ładunku, organizację wymaganych przepisami zezwoleń i ekspertyz technicznych, a co za tym idzie bezpieczne i terminowe dostarczenie towaru na miejsce montażu. Wartością dodana współpracy z nami jest możliwość zlecenia kompleksowej usługi dostawy wraz z przeładunkami i posadowieniem w miejscu docelowym. Nasze dewiza to niezmiennie optymalne kosztowo rozwiązania i najwyższej jakości usługi.

+48 22 334 20 60
transport@pl.fracht.com