Fracht FWO Polska

CSR

Transport odpowiedzialny i przyjazny środowisku

Fracht FWO Polska

Your Swiss freight forwarder since 1955

Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że Fracht FWO Polska jest jednym z partnerów uczniowskiej Sekcji Kajakowej Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Sekcję tworzy kilkanaścioro uzdolnionych i pełnych zapału zawodników z Nowego Dworu Mazowieckiego. Opiekunem i trenerem klubu jest Mariusz Szałkowski, w przeszłości jeden z czołowych kajakarzy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, odnoszący obecnie sukcesy w mistrzostwach Polski i świata w kategorii weteranów.

Młodzi sportowcy trenują sześć razy w tygodniu. W ramach treningu nie tylko pływają kajakami ale również biegają na nartach, pływają w pław oraz startują z psami zaprzęgowymi. Zawodnicy ciężko pracują, aby realizować swoje sportowe cele. Podczas treningów widać ogromną ambicję i radość z uprawiania sportu.

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy wpierać tych młodych mistrzów na początku ich sportowej przygody. Pomaganie młodym ludziom to bez wątpienia wspaniała inwestycja w przyszłość. Objęcie patronatu nad Sekcją Kajakową NOSiR, to dla nas wielka satysfakcja i powód do zadowolenia. Budująca jest radość ze wspólnie osiągniętego sukcesu oraz świadomość, że pomagamy utalentowanym i najbardziej potrzebującym młodym zawodnikom w realizowaniu ich sportowych marzeń.


Będziemy informować Państwa o naszej współpracy z sekcją, oraz dalszych poczynaniach i sukcesach młodych sportowców.

+48 22 334 20 60
transport@pl.fracht.com