Fracht FWO Polska

CSR

Transport odpowiedzialny i przyjazny środowisku

Fracht FWO Polska

Your Swiss freight forwarder since 1955

Grupa Fracht

Grupa Fracht skupia kilkadziesiąt firm spedycyjnych, transportowych i doradczych na całym świecie. Wszystkie podmioty są własnością firmy Fracht AG lub są od niej kapitałowo zależne. 

Siedziba firmy mieści się w szwajcarskiej Bazylei, gdzie w 1955 r. Ruedi Reisdorf założył spółkę Fracht AG, której marka zdobyła uznanie na rynku usług logistycznych. Na przestrzeni lat firma ewoluowała z małego spedytora wyspecjalizowanego w branży chemicznej i maszynowej w liczącego się na świecie dostawcę szerokiego wachlarza usług spedycyjnych, ze szczególnym naciskiem na Project Cargo. 

Od początku istnienia firmy stawiano na rozwój. Obecnie Fracht AG posiada sieć ponad sześćdziesięciu własnych biur, gdzie zatrudnionych jest około 1000 pracowników. Świadczymy usługi dla Klientów o globalnym zasięgu, jak również dla firm, których potrzeby nie wykraczają poza rynki lokalne. 

Fracht FWO Polska

W 2006 r., wobec rosnącego potencjału polskiego rynku usług spedycyjnych oraz obecności w Polsce coraz większej liczby naszych Klientów zdecydowaliśmy się na utworzenie spółki pod nazwą Fracht FWO Polska z siedzibą główną w Warszawie. 

Fracht FWO Polska oferuje szeroki zakres usług, począwszy od prostych transportów drogowych po skomplikowane w przygotowaniu i realizacji projekty logistyczne. Korzystając z możliwości, jakie daje nam sieć własnych oddziałów oraz firm partnerskich rozsianych po całym świecie, możemy zaoferować Państwu przemyślane oraz atrakcyjne cenowo rozwiązania w zakresie transportu ładunków ciężkich i ponadgabarytowych, kontenerowych oraz lotniczych w relacjach globalnych. 

Nasze kontakty z Klientami, podwykonawcami i pracownikami utrzymujemy na poziomie partnerskim. Ta filozofia przyświeca nam przez cały czas, od momentu powstania firmy Fracht AG. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych, szytych na miarę rozwiązań, które przyniosą naszym Klientom wymierne korzyści. Osiągamy to dzięki zgranemu zespołowi kompetentnych pracowników, długoletniemu doświadczeniu na światowym rynku usług spedycyjnych oraz wykorzystaniu najnowszych technologii. 

+48 22 334 20 60
transport@pl.fracht.com